Alhena

Açıklama

Saksılarımız tamamen kendi üretimimiz olup, dayanıklılığı ve farklı renk seçenekleriyle tüm iç ve dış mekânlarınızda uzun yıllar kullanabileceğiniz seçenekler sunmaktadır. Piyasadaki diğer saksılara kıyasla daha sağlam olan polyester – daha çok bilinen adıyla fiberglas – saksılarımız, tüm açık ve kapalı alanlarınızda güvenle kullanabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi sunar.

İstediğiniz Boyut ve Renkte, Dayanıklı ve Dekoratif Saksılar İçin Eliztree!

Ev, ofis ve endüstriyel kullanım için uygun olan saksılarımız hafif ve sağlam yapısıyla her türlü botanik ihtiyacınıza karşılık vermek üzere tasarlanmıştır. Bulundukları ortamlarda herhangi bir koku yapmayan fiberglas saksılarımız, canlı bitkilere de ev sahipliği yapabilir ve kolaylıkla kırılan diğer saksı modellerine göre bitkilerinizi uzun yıllar saklayabileceğiniz alternatif seçenekler sunar.

Dış hava koşullarından etkilenmeyen ve korozyona uğramayan saksı modellerimiz yapay ağaç tasarımlarınızın da temelini oluşturmaktadır. Müşterilerimiz diledikleri model ve adette saksı sipariş verebilir ve yapısı gereği son derece dayanıklı, hafif ve uzun ömürlü fiberglas ürünlerimizden faydalanabilir.

Ebatlar

  • Genişlik: 50 cm
  • Yükseklik: 60 cm
  • Ağırlık: 8 kg

Ek bilgi

upc

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Alhena-polyester-saksı-3
Alhena

Bize Ulaşın
Bize Yazın
Eliztree'ye Hoşgeldiniz!
Alhena yalnızca ₺0.00 karşılığında sizin olabilir!
Herhangi bir sorunuz varsa, bize ulaşın.