Sylvestris

Sylvestris

Üretici:Eliztree Interior Design
Ürün Kodu:SYSEYL001
Stok Durumu:1
  • 1.200,00TL

Ağırlık: 9.2 kg

Genişlik: 60cm

Yükseklik: 128cm

Gerçek ağaç dalları kurutularak ve en iyi kalitede malzemeler kullanılarak hazırlanan tasarımlarımızın her biri eşsizdir. Gerçeğinden ayırt edilemeyecek güzellikte olan yapay ağaçlarımız kendi üretimimiz olan polyester saksıların içinde muhafaza edilmektedir. Koleksiyon ürünler olması sebebiyle ortaya çıkan tasarımlar birbirinden farklılık gösterebilir.

Doğadan Aldığımız İlhamla Teknolojiyi Birleştiriyor, Fikirleri Eşsiz Tasarımlara Dönüştürüyoruz!

Gövde malzemesi tamamen naturel olup, üretim aşamasında ahşap koruyucu malzemelerle izolasyonu yapılır. Dekoratif yapay ağaçlarımız bulundukları ortamda herhangi bir koku bırakmaz, çürüme veya kuruma yapmaz. Tasarımlarımızda kullandığımız yapay malzemelerin çevreye hiçbir zararı yoktur ve tavsiye edilen kullanım koşullarına uyulduğu sürece boya ve diğer malzemelerde uzun vadede herhangi bir bozulma olmaz.

Ürünlerimiz kolaylıkla temizlenebilir; dekoratif yapay ağaçlarımızı iç mekanlarında kullananlar için ürünlerimizin belirli aralıklarla tozunu almak yeterlidir ama gerekli durumlarda suyla temizleme yapılabilir. Ürünlerimiz suya karşı dayanıklı olup, çürüme yapmaz.


Ürün Özellikleri

·Dekoratif amaçlı yapay sarıçam

·Polyester el yapımı saksı

·Isı ve UV ışınlarına dayanıklı

·Kolay temizlenebilir

Ebatlar

  • Genişlik: 60 cm
  • Yükseklik: 128 cm
  • Ağırlık: 9.2 kg


Tasarımlarımız el işçiliğiyle yapılıyor. Ürünlerimizin tamamı doğadan alınan ilhamla tasarlanıyor… Yaşam alanlarınıza estetik değer katmayı vaat ediyor…

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: dekoratif yapay ağaç, yapay ağaç, ev ve ofis mobilyası, koleksiyon ürünü, el yapımı yapay ağaç

Sevda YÜCEL

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?