Sakura

Sakura

Üretici:Eliztree Interior Design
Ürün Kodu:SAKRPM001
Stok Durumu:1
  • 1.650,00TL

Ağırlık: 8.3kg

Genişlik: 60cm

Yükseklik: 190cm

Gerçek ağaç dalları kurutularak ve en iyi kalitede malzemeler kullanılarak hazırlanan tasarımlarımızın her biri eşsizdir. Gerçeğinden ayırt edilemeyecek güzellikte olan yapay ağaçlarımız kendi üretimimiz olan polyester saksıların içinde muhafaza edilmektedir. Koleksiyon ürünler olması sebebiyle ortaya çıkan tasarımlar birbirinden farklılık gösterebilir.

Doğadan Aldığımız İlhamla Teknolojiyi Birleştiriyor, Fikirleri Eşsiz Tasarımlara Dönüştürüyoruz!

Gövde malzemesi tamamen naturel olup, üretim aşamasında ahşap koruyucu malzemelerle izolasyonu yapılır. Dekoratif yapay ağaçlarımız bulundukları ortamda herhangi bir koku bırakmaz, çürüme veya kuruma yapmaz. Tasarımlarımızda kullandığımız yapay malzemelerin çevreye hiçbir zararı yoktur ve tavsiye edilen kullanım koşullarına uyulduğu sürece boya ve diğer malzemelerde uzun vadede herhangi bir bozulma olmaz.

Ürünlerimiz kolaylıkla temizlenebilir; dekoratif yapay ağaçlarımızı iç mekanlarında kullananlar için ürünlerimizin belirli aralıklarla tozunu almak yeterlidir ama gerekli durumlarda suyla temizleme yapılabilir. Ürünlerimiz suya karşı dayanıklı olup, çürüme yapmaz. 


Ürün Özellikleri

·         Dekoratif saksılı yapay sakura

·         Polyester el yapımı saksı

·         Isı ve UV ışınlarına dayanıklı

·         Kolay temizlenebilir

Ebatlar

  • Genişlik: 190 cm
  • Yükseklik: 60 cm
  • Ağırlık: 8.3 kg

Japonca bir kelime olan Sakura Kiraz Çiçeği olarak da bilinir. Meyve vermeyen bir tür olan Kiraz Ağacı olan Sakura’nın 200’den daha fazla çeşidi bulunuyor. İkonik saksısı Kraz ile ahenk içinde olan Sakura yaşam alanlarına renk katar. Gerçeğinden ayırt edilemeyecek görünüme sahiptir.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: dekoratif yapay ağaç, yapay ağaç, ev ve ofis mobilyası, koleksiyon ürünü, el yapımı yapay ağaç

Sevda YÜCEL

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?