Hakkımızda

Antalya merkezli tasarım, proje, uygulama firmamız “Eliz Tree” yapay ağaç, bitki ve usta ellerin ürettiği saksı modellerimizle mekanların tasarım ve uygulama projelerinde başarıyla yer alıyor, doğayı yaşam alanlarına entegre ediyoruz.


Tesisimizdeki üretimin büyük kısmı ile iç ve dış mekanlara değer katmayı hedefliyoruz. Bu hedefle yaşam alanlarını, doğanın enerjisi ile buluşturmak isteyen botanik tutkunlarına sektördeki en geniş  ürün yelpazemizle hizmet veriyoruz.


Eliz Tree olarak dikey bahçe ve yarı doğal tasarımlarımızla özgün ve iç açıcı bir görsel şölen sunarken, doğanın bir parçası olan insanoğlunun her alanda evinde gibi hissetmesine yardım etmek istiyoruz.


Yapay ağaç, bitki, saksı ve tüm ürünlerimizi isteğiniz ölçülerde, endüstriyel seri üretim anlayışından uzak bir bakış açısıyla tamamen el yapımı olarak üretiyoruz.


Eliz Tree olarak özel yaşam alanları, ofisler, oteller, cafe ve restoranlar, işletmeler, alışveriş merkezleri, spa salonları, spor salonları, havaalanları, stüdyolar, film setleri ve daha nice mekanlara estetik değer katıyoruz.


ELİZ TREE - Interior Design

Sevda YÜCEL

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?