Telefon
WhatsApp
İnstagram

Hakkımızda


Eliztree Interior Design tasarım, proje ve uygulama alanlarında sürdürülebilir ve estetik çözümler sunmak üzere 2012 yılında Antalya’da kurulduk.

Tamamen el yapımı ve her biri eşsiz olarak üretilen tasarımlarımızla tüm iç ve dış mekânları hem gözünüze hem de ruhunuza hitap eden canlı ve doğal alanlara dönüştürebileceğiniz bir ürün gamı sunuyoruz. Çalışma ve yaşam alanlarını, doğanın enerjisi ile buluşturmak isteyen botanik tutkunlarına yönelik eşsiz ürün yelpazemizle dekorasyon sektöründe güçlü bir şekilde yer alıyoruz.

Eliztree olarak, iç mekân peyzaj tasarımı olmak üzere pek çok alanda usta sanatkârlarımızın ürettiği yarı doğal yapay ağaç, bitki ve saksı modellerimizle mekânların tasarım ve uygulama projelerini hayata geçiriyor ve gerçeğini aratmayan bu ürünlerle yaşam alanlarınıza doğayı getiriyoruz.

Canlısından ayırt etmekte zorlanacağınız birinci sınıf malzemelerden üretilen yarı doğal ağaçlarımızla yaşam alanlarınızı dekore ederken sürdürülebilir ve doğala en yakın bahçe tasarımları oluşturuyoruz.

Tecrübemiz ve alanında uzman sanatkârlarımızın elinde şekil bulan yapay ağaç ve saksı tasarımlarımız her türlü mekâna uyum sağlayabilen görsel olarak rakipsiz dekoratif aksesuarlardır. 

Size, dekorasyon alanında Türkiye’nin en güzel ve kaliteli yarı doğal ağaç tasarımlarının yanı sıra dikey bahçe, duvar bahçeleri, tablo ve saksı modellerimizle yüzlerce seçenek sunuyoruz. Çalışma ortamlarınız ve yaşam alanlarınız için ihtiyaç duyduğunuz dekoratif aksesuarlara kolayca ulaşmanızı sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Ofis, otel, restoran ve AVM gibi toplu kullanım alanlarıyla ilgili firma bazında ve kişiye özel tasarım projelerimizle her zaman yanındayız.

Eliztree ile doğa her zaman yanınızda!