Thuja Tablaeu

Açıklama

Yapay ağaçlarımız kullanılarak tasarlanmış 3 boyutlu tablolarımız, diğer ürünlerimizde de kullandığımız doğal gövde bileşenleri üzerine taş, yosun ve benzeri yapay malzemeler kullanarak ortaya çıkan özgün tasarımlardır. Tamamen el yapımı olan tablolarımız, duvarlarınıza renk katar ve doğadan bir parçayı oturma odanıza veya ofisinize taşımanızı sağlar.

Duvarlarınızı Sıkıcı ve Boş Alanlar Olmaktan Kurtarın!

Dikey bahçe olarak da bilinen bu ürünler, farklı boyutlarda tasarlanıp üretilebildikleri için her türlü mekana uyum sağlayabilirler. Dikey bahçeler kullanılarak iç mekanlarda bir bahçe görünümü yaratılabilir veya doğal bir atmosfer oluşturulabilir.

Dikey bahçe ve tablolarımız, yapay ağaçlarımızla aynı malzemeler kullanılarak el işçiliğiyle üretildiği için bakımı da dekoratif yapay ağaçlarımızla benzerlik gösterir. Islansa dahi sudan etkilenmeyen duvar bitkilerimiz, hafifçe tozu alınarak veya hava kompresörü gibi aletlerle temizlenmesi yeterli olacaktır.

Ana malzeme olarak kullanılan doğal gövde malzemeleri değişkenlik gösterdiğinden, tablolarımızda küçük de olsa görünüş olarak farklılıklar olabilir. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda istenilen ebat, ölçü ve malzemelerle kaliteli ahşap zeminler üzerine modellemeler yapılabildiği gibi çoklu siparişler için müşterilerimize belli kalıplarda istenilen adette tasarımsal çözümler sunuyoruz.

Dikey bahçe ve tablolarımız, ürün portföyümüz içinde her türlü dikey zemine uygun bulundukları mekana canlılık katan estetik görünümlü tasarımlardır.

Ebatlar

  • Genişlik: 35 cm
  • Yükseklik: 65 cm

Ek bilgi

Ağırlık2 kg
Boyutlar35 × 65 cm

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Thuja Tablaeu

Bize Ulaşın
Bize Yazın
Eliztree'ye Hoşgeldiniz!
Thuja Tablaeu yalnızca ₺0.00 karşılığında sizin olabilir!
Herhangi bir sorunuz varsa, bize ulaşın.