Hayal Gücüyle Tasarlanmış Çocuk Odaları - Eliztree | Interior Design
Eliztree | Interior Design
Eliztree | Interior Design
Çağrı Merkezi
Hayal Gücüyle Tasarlanmış Çocuk Odaları
18 Kasım 2022
Hayal Gücüyle Tasarlanmış Çocuk Odaları

Çocukların hayal gücü her zaman yetişkinlerin ötesindedir. Bu kadar renkli ve masum dünyalara sahip kişiliklerin de onları yansıtan özel bir dünyası olması gerekir. Haliyle evde yaratıcılığın sınır tanımayacağı alanlar çocuk odalarıdır. Farklı bir tasarım, onlar için daha eğlenceli bir dünya olabilir. Bununla birlikte her ne kadar siz de değişik bir şeyler yapmak isteseniz de aklınıza hemen bir fikir gelmeyebilir. Bu nedenle bizler sizin de ilham alarak çocuk odalarında uygulayabileceğiniz birkaç yaratıcı fikri bu yazıda göstermek istedik.

1. Uçan balonlar

Bebeğinize pastel tonlarında huzurlu bir oda mı hazırladınız? Onun bulutlara değecek bir uykuya dalarken seyredeceği uçan balonları stickerla ekleyebileceğiniz gibi, birkaç dilek balonuyla 3 boyutlu olarak kendi hazırladığınız uçan balonları da ekleyerek duvarda farklı bir tasarım oluşturabilirsiniz.

2. Sınırları aşın

Neden kendinizi klasik duvar boyalarıyla sınırlandırasınız ki? Yetenekli ellerle duvarlar için güzel bir tema belirleyerek ağaçlar, hayvanlar ekleyerek çocuk odasını bambaşka bir dünyaya çevirebilirsiniz.

3. Ayrıntılar güzeldir

Burada olduğu gibi, çocuğun televizyonunu bir zebra ile çerçeveleyebilirsiniz. Aynı şekilde duvardaki farklı 3 boyutlu aydınlatmalar ve stickerlarla temanın devamlılığını sağlamayı unutmayın. Bu, zebra yerine bir güneş, bir çiçek de olabilir ve çerçeveyi kolaylıkla kendiniz de dikebilirsiniz.

4. Duvarların ötesine geçin

Harika bir planlama değil mi? Biz çok sevdik. Eğer çocuğunuz yerinde duramıyorsa ve yaşı da aktivitelere uygunsa ona tırmanma alanları yaratırken dekorla da temayı devam ettirmeyi unutmamalısınız.

Etiketler
Yorum bırakın
Toplam Yorum Sayısı 0
Henüz yorum eklenmemiş
İşleminiz Sürüyor, Lütfen Bekleyiniz