Giyinme Odaları İçin Tasarım ve Dekorasyon Fikirleri - Eliztree | Interior Design
Eliztree | Interior Design
Eliztree | Interior Design
Çağrı Merkezi
Giyinme Odaları İçin Tasarım ve Dekorasyon Fikirleri
21 Kasım 2022
Giyinme Odaları İçin Tasarım ve Dekorasyon Fikirleri

Giyinme odaları pek çoğumuzun evde en çok vakit geçirdiği yerlerden biri. Giyinme odalarındaki tasarım ve dekorasyon trendleri ise artan taleple beraber oldukça çeşitlenebiliyor. Kendimizi rahat hissederek kıyafet seçmemiz ise görsellikle beraber olan bir diğer öncelik. Giyinme odalarında esinlenebileceğin birbirinden farklı tasarım ve dekorasyon fikirlerini senin için derledik.  

Reflekte Camlı Giyinme Odası Dolapları

Son dönem trendi olan reflekte camlı giyinme odası dolapları aradığını bulmakta en çok kolaylık sağlayan yöntem haline gelmiş durumda. Hem dizaynıyla hem de modernliğiyle ön planda olan bu dolaplar, içerisine yerleştirebilecek mini ledlerle de harika bir görünüme sahip olabiliyor. 

Modern Puflarla İnce Dokunuşlar

Giyinme odalarına hâkim renk ve tarzla örtüşen puflar koymak hem dinlenebilmek hem de eşyalarını koymak açısından kullanışlı bir dokunuş. Ayakkabılarını denemen ve çıkardığın kıyafetleri çok da dağılmadan el altında tutman için oldukça pratik bir hamle olabilir. 

Açık Giyinme Odası

Dolap kapağıyla uğraşmak istemiyorsan, açık giyinme odası fikri oldukça hoşuna gidebilir. Açma-kapatma derdi olmadan istediğin an giyeceğin kıyafete ulaşabilir ve zamandan da kazanabilirsin. Açık giyinme odasında oldukça dikkat etmen gereken nokta odanın temizliğidir diyebiliriz. Tozlardan korunmayı başardığın sürece dilediğin dizaynı uygulamak sana kalmış. 

Giyinme Odası Modern Kapı Modelleri

Giyinme odasında modern bir tarz istiyorsan cam kapıyı tercih edebilirsin. İstersen sensörlü olacak bu seçenekle de lüks bir mağaza kapısını andıran kapılardan yana seçim yapabilirsin. 

Sürgülü Kapı Modeli

Giyinme odasına vintage bir hava katmak istiyorsan, bu sürgülü kapı modeli iyi bir tercih olarak karşımıza çıkıyor. Çekmece kulplarıyla beraber uyum içinde olacak kapı kulpları somon tonlarda bir tercihle vintage havayı oldukça iyi yansıtacaktır. 

Giyinme Odalı Yatak Odası Modeli

Çeşitli nedenlerden dolayı giyinme odası için evinde ayrı bir yer ayırmak istemeyebilirsin. En çok ışık alan ve metrekare olarak en geniş olan odayı, giyinme odalı/dolaplı bir yatak odasına çevirebilirsin. Bu sayede kalktığın anda kıyafet seçeneklerinin hepsi karşında seni bekliyor olacak.

Giyinme Odası İçin Raf Sistemi

Giyinme odasında geniş ve çok bölmeli raf tercih etmen aradığını bulmada oldukça kolaylık sağlayabilir. Yüksekteki raflara ince bir merdiven yardımıyla da ulaşabilir ve dilediğin kıyafete kavuşabilirsin. Aynı zamanda, ayakkabılar için eğimli raflar tercih edebilir ve bu sayede ayaktaki görünümünü daha kolay tahmin edebilirsin. 

Etiketler
Yorum bırakın
Toplam Yorum Sayısı 0
Henüz yorum eklenmemiş
İşleminiz Sürüyor, Lütfen Bekleyiniz