Alava Pachira

Alava Pachira

Üretici:Eliztree Interior Design
Ürün Kodu:PAAVYL001
Stok Durumu:1
 • 1.900,00TL

Ağırlık: 6.5 kg

Genişlik: 105cm

Yükseklik: 170cm

  Gerçek ağaç dalları kurutularak ve en iyi kalitede malzemeler kullanılarak hazırlanan tasarımlarımızın her biri eşsizdir. Gerçeğinden ayırt edilemeyecek güzellikte olan yapay ağaçlarımız kendi üretimimiz olan polyester saksıların içinde muhafaza edilmektedir. Koleksiyon ürünler olması sebebiyle ortaya çıkan tasarımlar birbirinden farklılık gösterebilir.

  Doğadan Aldığımız İlhamla Teknolojiyi Birleştiriyor, Fikirleri Eşsiz Tasarımlara Dönüştürüyoruz!

  Gövde malzemesi tamamen naturel olup, üretim aşamasında ahşap koruyucu malzemelerle izolasyonu yapılır. Dekoratif yapay ağaçlarımız bulundukları ortamda herhangi bir koku bırakmaz, çürüme veya kuruma yapmaz. Tasarımlarımızda kullandığımız yapay malzemelerin çevreye hiçbir zararı yoktur ve tavsiye edilen kullanım koşullarına uyulduğu sürece boya ve diğer malzemelerde uzun vadede herhangi bir bozulma olmaz.

  Ürünlerimiz kolaylıkla temizlenebilir; dekoratif yapay ağaçlarımızı iç mekanlarında kullananlar için ürünlerimizin belirli aralıklarla tozunu almak yeterlidir ama gerekli durumlarda suyla temizleme yapılabilir. Ürünlerimiz suya karşı dayanıklı olup, çürüme yapmaz. 


  Ürün Özellikleri

  · Dekoratif amaçlı yapay ağaç

  · Polyester el yapımı saksı

  · Isı ve UV ışınlarına dayanıklı

  · Kolay temizlenebilir

  Ebatlar

  • Genişlik: 105 cm
  • Yükseklik: 170 cm
  • Ağırlık: 6.5 kg

   Folklorik bazı öykülerde para ağacı olarak da bilinen Pachira, bulunduğu ortama egzotik bir ambiyans getirir. Dekoratif amaçlı Pachira muntazam görünüme sahip yaprakları ile eşsiz bir görsel şölen sunar. Gövdesi doğal ağaç dalları kurutularak ve şekillendirilerek tamamen el işçiliği ile yapılmıştır.

   Yorum Yap

   Not: HTML'ye dönüştürülmez!
       Kötü           İyi

   Etiketler: dekoratif yapay ağaç, yapay ağaç, ev ve ofis mobilyası, koleksiyon ürünü, el yapımı yapay ağaç

   Sevda YÜCEL

   Merhaba

   Size nasıl yardımcı olabilirim?